DRUKARKI KODÓW KRESKOWYCH

Drukarki termotransferowe rekomendowane do trwałego nadruku etykiet
Sprawdzone przez pracowników firmy NAV.IT jak i naszych Klientów

Drukarki kodów kreskowych (biurkowe), to niezbędne urządzenia wspierające współczesne systemy automatycznej identyfikacji, dzięki któremu można oznaczyć czytelnie, estetycznie, a przede wszystkim trwale całe mienie firmy. Umożliwiają drukowanie kodów kreskowych wraz z dodatkowymi informacjami w postaci grafiki lub tekstu na różnych rodzajach dostępnych etykiet. Wydruk możliwy jest w dwóch technologiach: druk termiczny albo rekomendowany przez NAV.IT druk termotransferowy, który najlepiej sprawdzi się do oznaczania środków trwałych ze względu na swoją odporność na ścieranie.

Zalety biurowych drukarek kodów kreskowych

» nowoczesna konstrukcja
» łatwa instalacja i obsługa
» niskie koszty użytkowania
» małe rozmiary
» mobilność

Nasz sprzęt do drukowania kodów kreskowych oraz kodów QR wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Dzięki temu nadaje się do zastosowania w warunkach biurowych. Jest też lekki oraz posiada poręczny kształt. Drukarka do etykiet pracuje ponadto w cichy sposób, który nie zakłóci spokoju niezbędnego dla efektywnej pracy.

Urządzenie wytwarza się z wysokiej klasy materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność. Jest odporne zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne. Drukarka do etykiet daje się też w prosty sposób wyczyścić, dzięki czemu nie zalega w niej kurz. W naszej ofercie znajduje się też sprzęt o klasie medycznej, przeznaczony do użytku przez służbę zdrowia. Obudowa takiej drukarki została stworzona z materiałów niewrażliwych na działanie środków dezynfekujących.

Etykiety wydrukowane przez nasze urządzenia są czytelne dzięki wysokiej rozdzielczości drukowania (nawet do 300 dpi). Oznacza to, że można za ich pomocą tworzyć etykiety, które sprawdzą się zwłaszcza na niewielkich przedmiotach, takich jak pojemniki z próbkami lub tablety. Wygenerowane przez drukarkę kody są bezbłędnie odczytywane przez aplikację NaviKolektor. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie sprawiały problemów podczas obsługi oraz ułatwiały szybką wymianę materiałów eksploatacyjnych (takich jak rolki etykiet, kalki). Drukarki do etykiet dostarczamy w pełni wyposażonym zestawie, w którego skład wchodzi m.in. zasilacz i kabel USB.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych urządzeń oraz z możliwościami, jakie gwarantuje program NaviKolektor. Chętnie udzielimy więcej informacji na temat ich ceny i działania podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Drukowanie profesjonalnych etykiet do inwentaryzacji środków trwałych

Drukarka - ZEBRA ZD420T

ZD420T to najnowsza propozycja profesjonalnej drukarki biurowej firmy Zebra, która powstała na bazie niezawodnych i sprawdzonych drukarek G-Series. Oferuje ulepszenia pod względem prędkości i jakości wydruku oraz komunikacji (standardowo przez USB, a opcjonalnie przez Ethernet, Bluetooth, WiFi). ZD420T jest znakomitym zastępcą starszego modelu znanej drukarki GK420T. Drukarka oferuje opcjonalnie dwie jakości wydruku 203pdi i 300dpi, a jej maksymalna prędkość wydruku to 152mm/s.
Drukarka ZD420T wyposażona jest w ruchomy czujnik etykiet i obsługuje taśmy o długości 74mb (rdzeń 12.5mm) oraz 300mb (rdzeń 25.4mm). Zaprojektowana została w taki sposób, aby montaż potrzebnych interfejsów i modułów do obsługi nośników mógł samodzielnie przeprowadzić każdy użytkownik.

Najważniejsze cechy drukarki:

 • profesjonalna drukarka biurowa nowej generacji
 • wysokiej jakości wydruk termiczny i termotrasnferowy z prędkością 152mm/s
 • możliwość zastosowania taśm termotransferowych 300mb
 • łatwa wymiana interfejsów i montaż modułów dodatkowych
 • zastosowanie etykiet od 15mm do 104mm szerokości
 • szeroka gama materiałów eksploatacyjnych różnej długości

Drukarka - ZEBRA GX430T

Drukarka Zebra GX430T to termiczna drukarka biurowa klasy G-Series z możliwością druku termotransferowego oferująca podwyższoną szybkość i wydajność. Głowica drukująca zastosowana w GX430T o rozdzielczości 300dpi gwarantuje precyzyjny wydruk przy maksymalnej prędkości 102mm/s. Podwójne ścianki zapewniają trwałość i stabilność konstrukcji. W zależności od wymaganej trwałości wydruk termotransferowy możliwy jest na etykietach ze zwykłego papieru lub na profesjonalnych etykietach poliestrowych z użyciem odpowiedniej taśmy barwiącej (woskowej lub żywicznej). Wskazane zastosowania drukarki, to etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, a także etykiety do oznaczania środków trwałych. Wbudowane oprogramowanie w standardzie wspiera języki programowania EPL i ZPL. Komunikacja standardowo odbywa się poprzez port RS232 lub USB , a opcjonalnie również przez Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth)

Najważniejsze cechy drukarki:

 • niewielkie rozmiary oraz kompaktowość
 • wysokiej jakości wydruk termotrasnferowy 300dpi
 • automatyczna kalibracja nośników
 • wymiana głowicy drukującej i wałka bez pomocy narzędzi
 • łatwe i szybkie ładowanie kalki i etykiet
 • szeroka gama materiałów eksploatacyjnych Zebra

Drukarka - ZEBRA GK420T V.2

Kompaktowe drukarki stacjonarne G-Series firmy Zebra w klasie drukarek biurkowych zapewniają bardzo dobrą wydajność i szybkość druku o szerokości 104mm z prędkością 127mm/s. Drukarka GK420T została skonstruowana również z naciskiem na trwałość i niezawodność typową dla produktów Zebry. Posiada kompaktową i ergonomiczną budowę oraz system łatwego ładowanie kalki i etykiet bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi. Drukarka standardowo posiada zintegrowane języki programowania EPL™ i ZPL™ ułatwiając tym samym integracje z istniejącymi systemami oraz wsparcie dla wydruków większości rodzajów kodów 1D i 2D. W wersji podstawowej wyposażona jest w 2 interfejsy komunikacyjne RS232 i USB. Opcjonalnie istnieje możliwość rozbudowy urządzenia o dyspenser oraz komunikacje Ethernet.

Najważniejsze cechy drukarki:

 • niewielkie rozmiary oraz waga – szczególnie przydatne na ograniczonej przestrzeni
 • wysokiej jakości wydruk termiczny i termotrasnferowy z prędkością 127mm/s
 • możliwość samodzielnej pracy za pomocą zewnętrznej klawiatury Zebra
 • wymiana głowicy drukującej i wałka bez pomocy narzędzi
 • łatwe ładowanie kalki i etykiet
 • szeroka gama materiałów eksploatacyjnych Zebra