DRUKARKI KODÓW KRESKOWYCH

Drukarki termotransferowe rekomendowane do trwałego nadruku etykiet
Sprawdzone przez pracowników firmy NAV.IT jak i naszych Klientów

Drukarki kodów kreskowych (biurkowe), to niezbędne urządzenia wspierające współczesne systemy automatycznej identyfikacji, dzięki któremu można oznaczyć czytelnie, estetycznie, a przede wszystkim trwale całe mienie firmy. Umożliwiają drukowanie kodów kreskowych wraz z dodatkowymi informacjami w postaci grafiki lub tekstu na różnych rodzajach dostępnych etykiet. Wydruk możliwy jest w dwóch technologiach: druk termiczny albo rekomendowany przez NAV.IT druk termotransferowy, który najlepiej sprawdzi się do oznaczania środków trwałych ze względu na swoją odporność na ścieranie.

Zalety biurowych drukarek kodów kreskowych

» nowoczesna konstrukcja
» łatwa instalacja i obsługa
» niskie koszty użytkowania
» małe rozmiary
» mobilność

Drukowanie profesjonalnych etykiet do inwentaryzacji środków trwałych

Drukarka - ZEBRA GK420T V.2

Kompaktowe drukarki stacjonarne G-Series firmy Zebra w klasie drukarek biurkowych zapewniają bardzo dobrą wydajność i szybkość druku o szerokości 104mm z prędkością 127mm/s. Drukarka GK420T została skonstruowana również z naciskiem na trwałość i niezawodność typową dla produktów Zebry. Posiada kompaktową i ergonomiczną budowę oraz system łatwego ładowanie kalki i etykiet bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi. Drukarka standardowo posiada zintegrowane języki programowania EPL™ i ZPL™ ułatwiając tym samym integracje z istniejącymi systemami oraz wsparcie dla wydruków większości rodzajów kodów 1D i 2D. W wersji podstawowej wyposażona jest w 2 interfejsy komunikacyjne RS232 i USB. Opcjonalnie istnieje możliwość rozbudowy urządzenia o dyspenser oraz komunikacje Ethernet.

Najważniejsze cechy drukarki:

 • niewielkie rozmiary oraz waga – szczególnie przydatne na ograniczonej przestrzeni
 • wysokiej jakości wydruk termiczny i termotrasnferowy z prędkością 127mm/s
 • możliwość samodzielnej pracy za pomocą zewnętrznej klawiatury Zebra
 • wymiana głowicy drukującej i wałka bez pomocy narzędzi
 • łatwe ładowanie kalki i etykiet
 • szeroka gama materiałów eksploatacyjnych Zebra

Drukarka - ZEBRA GX430T

Drukarka Zebra GX430T to termiczna drukarka biurowa klasy G-Series z możliwością druku termotransferowego oferująca podwyższoną szybkość i wydajność. Głowica drukująca zastosowana w GX430T o rozdzielczości 300dpi gwarantuje precyzyjny wydruk przy maksymalnej prędkości 102mm/s. Podwójne ścianki zapewniają trwałość i stabilność konstrukcji. W zależności od wymaganej trwałości wydruk termotransferowy możliwy jest na etykietach ze zwykłego papieru lub na profesjonalnych etykietach poliestrowych z użyciem odpowiedniej taśmy barwiącej (woskowej lub żywicznej). Wskazane zastosowania drukarki, to etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, a także etykiety do oznaczania środków trwałych. Wbudowane oprogramowanie w standardzie wspiera języki programowania EPL i ZPL. Komunikacja standardowo odbywa się poprzez port RS232 lub USB , a opcjonalnie również przez Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth)

Najważniejsze cechy drukarki:

 • niewielkie rozmiary oraz kompaktowość
 • wysokiej jakości wydruk termotrasnferowy 300dpi
 • automatyczna kalibracja nośników
 • wymiana głowicy drukującej i wałka bez pomocy narzędzi
 • łatwe i szybkie ładowanie kalki i etykiet
 • szeroka gama materiałów eksploatacyjnych Zebra

Drukarka - ZEBRA ZD420T

ZD420T to najnowsza propozycja profesjonalnej drukarki biurowej firmy Zebra, która powstała na bazie niezawodnych i sprawdzonych drukarek G-Series. Oferuje ulepszenia pod względem prędkości i jakości wydruku oraz komunikacji (standardowo przez USB, a opcjonalnie przez Ethernet, Bluetooth, WiFi). ZD420T jest znakomitym zastępcą starszego modelu znanej drukarki GK420T. Drukarka oferuje opcjonalnie dwie jakości wydruku 203pdi i 300dpi, a jej maksymalna prędkość wydruku to 152mm/s.
Drukarka ZD420T wyposażona jest w ruchomy czujnik etykiet i obsługuje taśmy o długości 74mb (rdzeń 12.5mm) oraz 300mb (rdzeń 25.4mm). Zaprojektowana została w taki sposób, aby montaż potrzebnych interfejsów i modułów do obsługi nośników mógł samodzielnie przeprowadzić każdy użytkownik.

Najważniejsze cechy drukarki:

 • profesjonalna drukarka biurowa nowej generacji
 • wysokiej jakości wydruk termiczny i termotrasnferowy z prędkością 152mm/s
 • możliwość zastosowania taśm termotransferowych 300mb
 • łatwa wymiana interfejsów i montaż modułów dodatkowych
 • zastosowanie etykiet od 15mm do 104mm szerokości
 • szeroka gama materiałów eksploatacyjnych różnej długości